Previous Entry Поделиться Next Entry
Зняття Любовного привороту
skywoker88
В більшості своїй найсильніший приворот скоюється на Місяці, що росте.Що в соответсвії "силами" і навіть фізичними законами Землі дуже "правильний час по багатьох параметрах". Правильне - значить, збіг ритмів і циклів людської життєдіяльності і Землі в цілому йде по-особливому.

Нижче приведений спосіб, можна сказати, на особистому досвіді перевірений.
Снятие Любовного приворота
Любовний приворот протікає, іноді, непомітно для людини, на Волю якого виявляється дія. Звичайно, сам він нічого не помічає, а помічають його родичі. Говорити йому об це марно і в 99% випадку тільки наживете ворога в його обличчі.

Все б нічого, якщо дія на людину була б тільки на його відчуття і не зачіпала його Здоров'я і його Волю. Позбавиться не легко і не завжди способи, які пропонують "целители"- правильні. В більшості випадків, це універсальні одвороти. Але разом з тим, як удосконалюється як наука і технології, магія не стоїть на місці, і вигадується все більш складний приворот, дію яких не припинити просто так.

В більшості своїй найсильніший приворот скоюється на Місяці, що росте.Що в соответсвії з "силами" і навіть фізичними законами Землі дуже "правильний час по багатьох параметрах". Правильне - значить, збіг ритмів і циклів людської життєдіяльності і Землі в цілому йде по-особливому.

Не варто вдаватися в подробиці, пригадайте хоча б як відчуває себе людина під час "отливов"и "приливів". Сама приворотна змова може бути соверен на, що завгодно, особливо добре на рідини, які потім "пропонують" випити.

Дія такого привороту майже необоротно, якщо залишити без втручань. Людини, по якому "помітно", що він під впливом привороту( "Як розпізнати приворот" публікував Mysterium в розділі) слідує:

- На убуваючому Місяці піти в церкву і бути присутнім на обряді вінчання (Будь-яких людей)

- З собою узяти фотографію людини( по припущенню) який міг зробити приворот.

- узяти дві свічки і палити по-очереді

- бути присутнім весь обряд вінчання

- після, коли вінчання закінчиться, непомітно (складену втричі або грудкою) фотографію кине в ящи для огарків свічок( на підлозі в будь-якій церкві є такі) .Туда ж кинути свічки.

Виберіть церкву яка "допоможе" Вам один раз, в яку більше ніколи не підете. На виході після здійснення обряду ( ЗАПОМНІТЕ-ЕТО не одворот, а допомога Бога) помітите зміну погоди, зашли сонце -вишлі хмари, і навпаки (природно місцевого, не глобального характеру). Ніяких молитов не читати, просто стояти. У деяких свічки горять при цьому, як бенгальські вогні.

У будь-якому випадку, людина відчує зміни лише наступного дня. Звичайно, якщо цього дня не спілкуватися з своєю половиною, яка По-вашому думці приворожила, - "половинка " вийде на зв'язок будь-якими способами і скаже як їй погано і сумно сьогодні і як хотілося б ТЕРМІНОВО побачити з Вами( а це і буде підтвердженням правильно довершеного обряду), на що слід відповісти НІ всіма можливими способами.

?

Log in

No account? Create an account